Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İzmir'den katılan güzel bayanlarla ücretsiz sohbet etmeye hazır mısın? İzmirli hemşehrilerin bir araya geldiği İzmir sohbet odaları sizleri bekliyor! Yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve aşkların temelinin atıldığı İzmir sohbet sitesine sizlerde katılarak, doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların gündelik yaşamımızda yer edinmesiyle birlikte bilgisayarların yerini mobil cihazlar almıştır. Bir çoğu işimizi kolaylaştıran mobil cihazlar sayesinde, artık yeni insanlarla tanışabiliyor arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Sizler için mobil uyumlu hale getirilen İzmir sohbet sitesine katılarak; İsterseniz gezerken, isterseniz yatağınızda uzanırken insanlarla sohbet etmenin tadını çıkarın.

Vodafone Arena isim açıklamasıih_ormandan_vodafone_arena_isim_aciklamasi_1408189262

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Onursal Başkanımızın adının yeni yapılacak olan “Vodafone Arena” stadına konulması için Beşiktaşlı taraftarların isteğine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu Toplantısında cevap verdi.

Orman yaptığı açıklamada;

” Süleyman Seba’nın sağlığında keşke daha fazla kıymeti bilinseydi. Kulüpten ayrılırken ona yapılanları kimse unutmadı. Kimse Süleyman agabeyin ardından timsah gözyaşı dökmesin. Kurum itibari ile yapılmış hukuk anlaşmaları vardır. Cenazemizin hemen ardından oturup da toplantı yapacak durumumuz yok. Bizim koymama gibi bir niyetimiz olamaz.  Sanki bunu yapmak istemiyormuşuz gibi yansıtılıyor. Ben taraftar onu dedi diye bir şey yapmak isteseydim bir internet sayfası kurar oradan taraftarın istediği oyuncuları satın alırdım. Biz bu işin üzerinde duracağız. Ancak bize zaman lazım. Bugün, yarın bu kararı bizden kimse beklemesin” ifadelerine yer verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.