Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İzmir'den katılan güzel bayanlarla ücretsiz sohbet etmeye hazır mısın? İzmirli hemşehrilerin bir araya geldiği İzmir sohbet odaları sizleri bekliyor! Yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve aşkların temelinin atıldığı İzmir sohbet sitesine sizlerde katılarak, doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların gündelik yaşamımızda yer edinmesiyle birlikte bilgisayarların yerini mobil cihazlar almıştır. Bir çoğu işimizi kolaylaştıran mobil cihazlar sayesinde, artık yeni insanlarla tanışabiliyor arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Sizler için mobil uyumlu hale getirilen İzmir sohbet sitesine katılarak; İsterseniz gezerken, isterseniz yatağınızda uzanırken insanlarla sohbet etmenin tadını çıkarın.

KişilikSınıf, öğrencilerin gürültü patırtısıyla sallanırken sert görünümlü hoca kapıda belirir. Sınıfa bir kisilik-analizleri {focus_keyword} Kişilik kisilik analizleribakış atıp kürsüye geçer. Tebeşirler tahtaya kocaman (1) bir rakamı çizer.

“Bakın” der. Bu kişiliktir. “Hayatta sahip olabileceğiniz en değerli şey… ”

Sonra (1) birin yanına (0) sıfır koyar. “Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik (1) biri (10) on yapar. Bir (0) sıfır daha.. Bu tecrübedir. On (10) iken (100) yüz olursunuz.” Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor. Yetenek, disiplin, sevgi.. Eklenen her yeni sıfırın (0) kişiliği zenginleştirdiğini anlatır hoca. Sonra eline silgiyi alıp en baştaki biri (1) siler. Geriye bir sürü (0) sıfır kalır. Ve hoca yorumu patlatır. ” Kişiliğiniz yoksa diğerleri hiçtir.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.