Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İzmir'den katılan güzel bayanlarla ücretsiz sohbet etmeye hazır mısın? İzmirli hemşehrilerin bir araya geldiği İzmir sohbet odaları sizleri bekliyor! Yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve aşkların temelinin atıldığı İzmir sohbet sitesine sizlerde katılarak, doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların gündelik yaşamımızda yer edinmesiyle birlikte bilgisayarların yerini mobil cihazlar almıştır. Bir çoğu işimizi kolaylaştıran mobil cihazlar sayesinde, artık yeni insanlarla tanışabiliyor arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Sizler için mobil uyumlu hale getirilen İzmir sohbet sitesine katılarak; İsterseniz gezerken, isterseniz yatağınızda uzanırken insanlarla sohbet etmenin tadını çıkarın.

Dondurma Reklamlarını Fuhuşa BenzettiAraştırmacı ve yazar Emine Şenlikoğlu, televizyonda yayınlanan donduma reklamlarını fuhuşa benzetti.

Yazar Emine Şenlikoğlu Dondurma Reklamlarını Fuhuşa Benzetti,

Dini içerikli kitap, roman yazarlığı ve konferansları ile tanınan Emine Şenlikoğlu, yayınlanan dondurma reklamlarına Twitter üzerinden zehir zemberek eleştirilerde bulundu.

Dondurma reklamlarının fuhşiyatı normal göstermeye çalıştığını dile getiren Şenlikoğlu, reklamlardaki ürünleri alanlardan ahirette davacı olacağını ifade etti.

İşte Şenlikoğlu’nun tweetleri:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.