Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İzmir'den katılan güzel bayanlarla ücretsiz sohbet etmeye hazır mısın? İzmirli hemşehrilerin bir araya geldiği İzmir sohbet odaları sizleri bekliyor! Yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve aşkların temelinin atıldığı İzmir sohbet sitesine sizlerde katılarak, doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların gündelik yaşamımızda yer edinmesiyle birlikte bilgisayarların yerini mobil cihazlar almıştır. Bir çoğu işimizi kolaylaştıran mobil cihazlar sayesinde, artık yeni insanlarla tanışabiliyor arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Sizler için mobil uyumlu hale getirilen İzmir sohbet sitesine katılarak; İsterseniz gezerken, isterseniz yatağınızda uzanırken insanlarla sohbet etmenin tadını çıkarın.

Ben Bir KadınımKadınım ben… Bana ulaşamayanlar yazamayanlar, yalanlarıyla karaladılar beni. Mutluluk şarkıları söylemek isterken, ihanetin elbisesini giydirdiler bana.

Kadınım ben… İnsanca yaşamak için, insanca sevmek için insanlara güvendikçe insanlıktan çıktılar, yüreğimden çok bedenimle, kişiliğimden çok dişiliğimle ilgilendiler.

Kadınım ben… Kötü kaderim bonkördür benim. Aşk romanlarından çok cinayet haberlerinde geçti benim adım.

Kadınım ben… Şairime şiir olmak isterken, hayallerimi sarıp sarmaladığım, hüzünlerimle büyüttüğüm saçlarımı, hayal kırıklarımla dolu gözyaşlarımı akıtarak kesenim ben.

Kadınım ben… Ayağının altında cennet seriliyken, bir erkek hanımını döverse kıyamette onun davacısı ben olurum diyen incelikler efendisi Peygamberimizin (s.a.v) ümmeti tarafından ayaklar altında tekme tokat dövülenim ben !.

Yusuf TandoğanBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.