Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İzmir'den katılan güzel bayanlarla ücretsiz sohbet etmeye hazır mısın? İzmirli hemşehrilerin bir araya geldiği İzmir sohbet odaları sizleri bekliyor! Yeni arkadaşlıkların, dostlukların ve aşkların temelinin atıldığı İzmir sohbet sitesine sizlerde katılarak, doyasıya sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların gündelik yaşamımızda yer edinmesiyle birlikte bilgisayarların yerini mobil cihazlar almıştır. Bir çoğu işimizi kolaylaştıran mobil cihazlar sayesinde, artık yeni insanlarla tanışabiliyor arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Sizler için mobil uyumlu hale getirilen İzmir sohbet sitesine katılarak; İsterseniz gezerken, isterseniz yatağınızda uzanırken insanlarla sohbet etmenin tadını çıkarın.

Android için en iyi SMS uygulamalarıAkıllı telefonlarınızda gelen Android uygulamaları genelde Google yada telefon üreticisi tarafından varsayılan olarak kutudan çıkıyor. Eğer bu uygulamalardan memnun değilseniz bunların yerine üçüncü taraf uygulamaları indirip kullanabiliyorsunuz.

Tarayıcılar, galeriler, müzik ve video oynatıcı ve daha fazla uygulamanın alternatifleri uygulama mağazalarında mevcut.  Bu uygulamalardan biri de metin mesajları. Telefonunuzda yerleşik olarak gelen metin mesajı uygulamasını beğenmiyorsanız, yerine yenisini indirip kullanabilirsiniz.

1408299458_sms-kampanyaniza-katilimi-nasil-arttirirsiniz.jpg

Telefonunuzun kısa mesaj servisi SMS için de alternatif uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar SMS temanızı değiştirebildiği gibi, toplu mesaj silme ve grup kurma gibi seçeneklerde sunuyor. Sizlere bu haberimizde, Android için SMS uygulamalarının bir listesini sunacağız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.